twin mirror

Fani gier studia DONTNOD nie będą pocieszeni, bo najnowsza produkcja twórców Life is Strange nie zostanie wydana w tym roku. Developer poinformował o większym poślizgu.

Twin Mirror to kolejna gra doświadczonych programistów po Remember Me, Life is Strange czy Vampyr. Niestety przygodówka będzie dostępna dopiero w 2020 roku, więc gracze muszą uzbroić się w dużo więcej cierpliwości. Francuski developer podpisał umowę z Epic Games, więc gra przez pierwsze 12 miesięcy będzie dostępna na PC wyłącznie w Epic Games Store. Poza tym Twin Mirror zostanie wydane na PlayStation 4 i Xboksa One. Ważną wiadomością jest to, że DONTNOD kupiło prawa do marki Twin Mirror od wydawcy gry Bandai Namco, co z pewnością wyjdzie grze tylko na dobre.

Twin Mirror opowie historię detektywa, który musi odzyskać wspomnienia i dowiedzieć co wydarzyło się poprzedniej nocy. Tajemnice pewnego amerykańskiego miasteczka oraz jego mieszkańców powoli zaczną wychodzić na jaw.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.