Cyberpunk 2077

Październikowa premiera Red Dead Redemption II odbiła się szerokim echem w branży i stała się prawdziwym polem do popisu dla ambitnych twórców. Wśród fanów najnowszego westernu Rockstar Games są programiści CD Projekt RED wzorujący się na losach Arthura Morgana.

Polskie studio po wydaniu Red Dead Redemption II już wie, że warto tworzyć niezwykłe gry, a bycie najlepszym się opłaca. W rozmowie z domem maklerskim szef CD Projekt RED Adam Kiciński, zapytany co nauczyła go druga odsłona serii Rockstara z miejscem akcji osadzonym na Dzikim Zachodzie stwierdził, że jakość z pewnością ma ogromne znaczenie i planują wydać niezwykłą grę. Chwilę później dodał:

“Staramy się publikować gry tak dopracowane, jak Red Dead Redemption II i ostatnie wydawnictwa Rockstar Games.”

Poza tym szef CD Projekt RED zachwalał najnowszą produkcję Rockstar Games, jej entuzjastyczne recenzje i świetną sprzedaż. Odnośnie Cyberpunk 2077 powiedział, że rozwój gry postępuje zgodnie z planem, a twórcy już zarezerwowali sobie czas na łatanie błędów i ogólne dopracowanie gry. Kiedy można spodziewać się kolejnych treści promocyjnych cyberpunkowej przygody? Kampania trwa, twórcy zgodnie z ich tradycją nie ogłaszają ogłoszeń, a gracze dowiedzą się wszystkiego w odpowiednim czasie.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.