metro exodus

Wygląda na to, że strzelanina Metro: Exodus spełniła oczekiwania wydawcy, bo twórcy dostali zielone światło na kolejną część.

Jak podano w najnowszym raporcie finansowym THQ Nordic, ekipa z 4A Games ponownie pracuje przy grze z serii Metro. Na początku roku ukraiński developer potwierdził prace przy niezapowiedzianym wysokobudżetowym tytule, więc wszystko wskazuje na to, że chodzi właśnie o kolejne Metro.

Oczywiście potwierdzenia nie ma, bo programiści mogą pracować równolegle przy jeszcze innej produkcji ale wszystko wskazuje na to, że chodziło o nowe przygody Artema. To prawdziwi specjaliści w swoim gatunku i z gry na grę tworzą coraz lepsze produkcje, więc teraz można mieć mocno wygórowane wymagania.

Kiedy twórcy zaprezentują owoce swojej nowej strzelaniny? Pewne jest, że nieprędko.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.