uncharted 4

Pojawiły się niepotwierdzone doniesienia o nowych grach w ofercie PlayStation Plus. Kwiecień może być idealny dla fanów wirtualnych przygód i wyścigów.

Na kanale PlayStation Access w serwisie YouTube dość przypadkowo i z pewnością omyłkowo pojawił się materiał odnośnie kwietniowej oferty PlayStation Plus. Oczywiście wideo zostało już usunięte ale wielu osobom udało się zobaczyć zajawkę oferty. Wynika z niej, że w kwietniu posiadacze abonamentu Sony będą mogli zagrać w Uncharted 4: Kres Złodzieja i Dirt Rally 2.0. Czy ujawniony przedwcześnie materiał zdradził kwietniowe gry?

Nowe tytuły będą prawdopodobnie dostępne od 7 kwietnia. Obecnie wciąż można pobrać dwie gry z marcowej oferty – Shadow of the Colossus i Sonic Forces.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.