Absolver

Niedziela na Ustatkowanym Graczu musi oznaczać konkurs. Tym razem mamy klucz Steam dający dostęp do pełnej wersji gry Absolver, o której już niebawem będziesz mógł na łamach naszego bloga przeczytać obszerny wpis.

Zanim jednak przejdziemy dalej, tradycyjnie, wyłonimy zwycięzców poprzedniego konkursu, w którym do zgarnięcia było pięć kluczy Steam do gry Bractwo Tajemnic 6.

Szczęściarzami są:

Aleksandra K. (Sopot), Marta B. (Bydgoszcz), Elżbieta Ś. (Węgorzewo), Grzegorz P. (Bielsko-Biała) oraz Adrian B. (Żyrardów).

Serdecznie gratulujemy, sprawdźcie swoje skrzynki mailowe już jutro!

Zasady konkursu Absolver

Zasady wygrania klucza Steam do gry Absolver są banalnie proste. Musisz spełnić dwa warunki. Po pierwsze, wyślij e-mail na adres [email protected], w jego tytule wpisując „Konkurs Absolver”, w treści podając imię, nazwisko oraz miejscowość, z której pochodzisz. Po drugie, polub i udostępnij publicznie na swoim Facebooku nasz fanpage, do którego link znajduje się w tym miejscu.

Informujemy, że zgłaszając się do konkursu, automatycznie wyrażasz zgodę na dołączenie swojego adresu mailowego do naszego newslettera, którego od pewnego czasu już wysyłamy. Od razu zaznaczamy, że nie będziemy zasypywali skrzynek nieprzyzwoitą ilością wiadomości. Uwaga – każdy może zgłosić się tylko raz! Wysłanie zgłoszenia z innego adresu mailowego, ale z tym samym adresem pocztowym dyskwalifikuje Cię z loterii.

Na zgłoszenia czekamy do soboty, 16 września 2017 roku, do godziny 23:59. Szczęśliwcy zostaną ogłoszeni 17 września 2017.

Zachęcamy do udziału konkursie i życzymy powodzenia! Nie zaszkodzi też polubić nasz fanpage na Facebooku oraz profil na Instagramie, aby być na bieżąco z tym, co pojawia się na łamach naszego bloga!