Promocja na GOG

Właśnie wystartowała akcja Made in Poland, czyli promocja na GOG-u. Masz okazję kupić ponad 90 gier z rabatami do nawet 90%, w tym This War of Mine, Frostpunk, Tower of Time, Seven: The Days Long Gone, Ruiner i >observer_.

W wyprzedaży znalazły się również takie hity jak Painkiller, Jack Orlando, King Arthur’s Gold, Earth 2150 czy The Cat Lady oraz tegoroczne niezależne perełki, w tym Phantom Doctrine, My Memory of Us i My Brother Rabbit.

Z okazji promocji Made in Poland nie mogło zabraknąć rabatów na gry z serii Wiedźmin. Jeśli jeszcze nie masz w swojej kolekcji pierwszej odsłony przygód Geralta, Zabójców Królów lub Dzikiego Gonu, jest okazja do nadrobienia zaległości.

A jeśli tęsknisz za starymi, dobrymi czasami, możesz sięgnąć po grę Project Warlock, dostępną wyłącznie na GOG.COM. Ta niedawno wydana pierwszoosobowa strzelanka, która jest hołdem dla klasyków gatunku, została stworzona przez licealistę – Jakuba Cisło.

Pełna lista gier w promocji Made in Poland znajduje się w tym miejscu!

Wyprzedaż Made in Poland potrwa do 12 listopada 2018 roku, do północy.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.