terminator resistance

Wreszcie można zobaczyć nieco więcej z najnowszej gry z Terminatorem na tapecie. Twórcy udostępnili sam początek rozgrywki.

Premiera Terminator: Resistance już za kilkanaście dni, więc warto sprawdzić polskiego Terminatora. Pierwszy materiał to sam początek przygody, spotkanie z maszynami, pomoc napotkanym czy pierwsze spojrzenie na starcia. Drugie o wiele krótsze wideo prezentuje mechanikę walki.

Akcja najnowszej przygody z Terminatorem w tytule rozgrywa się 31 lat po Dniu Sądu. Polski developer opowie historię opartą na filmach Terminator i Terminator 2: Judgment Day. Jako członek ruchu oporu, szeregowy Jacob Rivers z Resistance Pacific Division będziesz musiał walczyć ze znanymi maszynami (np. T-800), jak również z całkiem nowymi przeciwnikami.

Czy gracze skuszą się na kolejne przygody z maszynami w zrujnowanym Los Angeles, a może gra podzieli losy najnowszego filmu Terminator: Mroczne przeznaczenie, który okazał się wielkim rozczarowaniem i finansową klapą?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.