control

Twórcy tak jak zapowiedzieli, dodają stopniowo nowe funkcje i dodatki do Control. Tym razem możesz robić zdjęcia z poszczególnych lokacji Najstarszego Domu.

Na oficjalnym blogu PlayStation ogłoszono, że już dziś w Control będzie dostępny bezpłatnie tryb fotograficzny z różnymi opcjami i filtrami. Teraz efektowne i dynamiczne sceny walki czy mroczne miejscówki w The Oldest House będziesz mógł kolekcjonować w postaci zrobionych fotek.

Poza tym jeszcze w tym roku, a dokładnie w grudniu pojawi się kolejne darmowe rozszerzenie – tryb Expeditions, czyli jedno z najtrudniejszych wyzwań w Najstarszym Domu. Można liczyć na misje z wyzwaniami i modyfikatorami dla najbardziej zagorzałych fanów produkcji studia Remedy. Więcej o pozostałych, płatnych dodatkach (także o tym związanym z grą Alan Wake) do Control przeczytasz tutaj.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.