ghost of tsushima

Ile godzin zajmie rozgrywka w najnowszej propozycji twórców inFamous?

Wiadomo już, że Ghost of Tsushima to największa gra ekipy Sucker Punch ale teraz znamy przybliżony czas zabawy. Creative director Nate Fox w rozmowie z Voxel powiedział, że spodziewa się rozgrywki od 30 do 50 godzin. Czas ten zależny będzie od samego gracza, bo jak już wcześniej wspominał wyspa ma wiele ukrytych sekretów, pobocznych zajęć i ciekawostek.

Twórca gorąco poleca zejście z “głównej trasy” i zagubienie się na wyspie, bo zdecydowanie jest tam wiele do odkrycia. Przemierzając mapę możesz liczyć na wodospady, łąki czy zaśnieżone góry, a uważna rozgrywka z pewnością nagrodzi interesującymi wydarzeniami.

Czy taki czas na japońskiej wyspie Cię satysfakcjonuje?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.