Saints Row

Wszyscy Święci mogą zacierać ręce bo prawdopodobnie szykuje się gorąca zapowiedź od Deep Silver. Czyżby rychłe ujawnienie Saints Row 5?

Seria Saints Row tkwi w uśpieniu od 2015 roku, kiedy to swoje pięć minut miał samodzielny dodatek do czwartej części – Saints Row: Gat out of Hell. Od tego czasu nic się nie działo w temacie Świętych, oczywiście oprócz Saints Row: The Third – The Full Package wydanego na Nintendo Switch.

Subscribe to the Official Saints Row YouTube channel so you don’t miss a thing… we have exciting things ahead for the Saints, you don’t want to miss out!

Get notified on announcements, new trailers and great video content –
https://t.co/lhqvPTbAQY pic.twitter.com/rGg0TGsDNN— Official Deep Silver (@deepsilver) 9 maja 2019

Teraz jest wielka szansa na coś nowego w temacie tej zwariowanej serii, bo za pośrednictwem Twittera opublikowano ciekawy post dotyczący kanału Świętych na YouTube. Twórcy nie chcą, abyś już wkrótce przeoczył coś ekscytującego w temacie Saints Row. Czyżby chodziło o zapowiedź następnej części? Kolejny port, nowa odsłona czy coś całkiem innego?

Trzymam rękę na pulsie i jeśli coś się wydarzy z pewnością przeczytasz o tym na Ustatkowanym Graczu.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.