breakpoint

Dziś wieczorem wszystko stanie się jasne, ale raczej prawdopodobne jest ujawnienie gry Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint. Wszystko za sprawą grafiki z edycją kolekcjonerską gry.

Wydarzenie “Calling all Ghosts” dziś o 20:30 z pewnością będzie pełne atrakcji dla fanów Ghost Recon Wildlands. Ubisoft ma zapowiedzieć najnowszą odsłonę znanej serii i jak wskazuje grafika zaprezentowana na forum Reddit, kolejną częścią marki będzie Breakpoint.

Edycja kolekcjonerska gry (Wolves Collector’s Edition) ujawniona w niemieckim sklepie Ubisoft Store zawierać będzie m.in. figurkę bohatera lub antagonisty gry. Tytuł oczywiście będzie stawiał na kooperacyjną zabawę, pokaz ma zawierać materiał z rozgrywki, a premierę wyznaczono na początek października. To oczywiście niepotwierdzone informacje, więc wypada tylko cierpliwie czekać na dzisiejszą oficjalną zapowiedź gry.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.