Mad Box

Ostatnio mogłeś obejrzeć projekt wyglądu konkurenta PlayStation 5 i Xboksa Anacondy o nazwie Mad Box. Adam komentując pokazaną koncepcję, delikatnie mówiąc, nie był zachwycony, nazywając prototyp tandetnym. Okazuje się, że twórcy mają więcej pomysłów na wygląd Mad Boksa, jednak czy chociaż jeden z nich wart jest uwagi?

Dyrektor generalny Slightly Mad Studios, Ian Bell za pośrednictwem Twittera pokazał światu kolejne dwa projekty konsoli Mad Box. Wygląda na to, że projektanci pracują przy kilku koncepcjach, a potem zostanie wybrany jeden (być może nawet w głosowaniu zainteresowanych). Niestety ani pierwszy futurystyczny design, ani druga opcja, na wzór sprzętu ouya, prawdopodobnie nie zachwycą graczy.

Twórcy jakby na siłę chcieli zaistnieć, wzorując się na kolorowych, tandetnych projektach, zamiast spojrzeć w stronę prostoty, elegancji czy klasyki. Który projekt najbardziej Ci się podoba? Chciałbyś konkurencję na rynku czy raczej obstajesz przy sprawdzonych platformach?

Mad Box

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.