PS4 Tournaments

Sony Interactive Entertainment poinformowało o starcie nowego formatu rozgrywek – PS4 Tournaments: Challenger Series. Ten nowy rodzaj rywalizacji jest przeznaczony dla każdego, niezależnie od tego, czy ktoś lubi patrzeć, jak zawodowi gracze rywalizują między sobą i zawsze myślał o sprawdzeniu swoich sił, czy też lubi grać w sieci z innymi graczami.

PS4 Tournaments, to miejsce dla graczy na wszystkich poziomach umiejętności. Pierwszą grą uwzględnioną w debiutanckim PS4 Tournaments jest Mortal Kombat 11, następnie będą to FIFA 20, Battlefield V, Warface oraz inne tytuły AAA, które pojawią się jeszcze w tym roku. Pamiętaj, że do udziału w większości turniejów, wymagane jest aktywne członkostwo w PlayStation Plus. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w regulaminie każdego turnieju na stronie.

Sezony PS4 Tournaments

PS4 Tournaments: Challenger Series będą mieć charakter sezonowy, dając szansę na powrót do rozgrywek i wielokrotne współzawodnictwo w ulubionych grach. W każdym sezonie uczestnicy będą przechodzić przez kolejne etapy, aby sprawdzić swoje umiejętności na równych zasadach, zdobywając nagrody w zależności od uzyskanych wyników.

Etapy PS4 Tournaments

Każdy sezon PS4 Tournaments ma trzy etapy rywalizacji. W pierwszym z nich udział wezmą wszyscy gracze, którzy zgłoszą się do rozgrywek, a warunkiem uzyskania promocji do etapu drugiego, będzie wygranie minimum 3 z 4 meczów w Mortal Kombat 11. W drugim etapie, rywalizacja wskoczy na wyższy poziom i tylko najlepszym uda się przejść dalej. W trzecim etapie spotkają się najlepsi z najlepszych, aby walczyć o tytuł mistrzowski.

Nagrody w PS4 Tournaments

Dla zwycięzców zmagań przewidziano rozmaite nagrody, a w miarę postępów w poszczególnych etapach, ich wartość będzie wzrastać. Od unikalnych, dynamicznych motywów po walutę w grze i nagrody pieniężne.

Więcej szczegółów na temat nowego formatu rozgrywek, możesz uzyskać odwiedzając zakładkę “Tournaments/Turnieje” w zakładce Wydarzenia/Events na konsoli PlayStation 4 oraz na stronie playstation.com/tournaments.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.