the last of us

Świetne wieści przekazał fanom The Last of Us jeden z szefów Naughty Dog. W serialu HBO możesz spodziewać się wielu znanych bohaterek.

Neil Druckmann z Naughty Dog będzie blisko produkcji HBO na podstawie znanej gry i ostatnio zamieścił interesujący komentarz na Twitterze, pod wpisem stacji HBO w temacie Dnia Kobiet. Jeśli martwiłeś się o pozostałe postaci w serialu (poza Ellie i Joelem), to możesz być spokojny bo teraz już wiadomo, że pojawią się też Riley, Tess, Marlene, Maria czy jeszcze jedna tajemnicza bohaterka. Jej imię posiada prawdopodobnie cztery litery, więc można tylko zgadywać o kogo chodzi – Anna, mama Ellie czy może Dina bohaterka sequela The Last of Us?

Teraz wypada czekać na listę męskich postaci, które pojawią się w tym oczekiwanym serialu. Czy scenariusz będzie wciągającą historią podobnie jak było to w grze, a klimat porwie największych fanów serii? Patrząc na pierwsze nazwiska z ekipy serialu (Mazin, Druckmann) oraz solidność stacji HBO, chyba można spać spokojnie.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.