Steam Awards

Valve ogłosiło długo oczekiwanych laureatów najnowszej edycji nagród Steam Awards. Gracze mogący typować na wiadomej platformie, w internetowym głosowaniu wskazali tytuły, które w ich mniemaniu zasługują na wyróżnienie. I co ważne, docenili trzecią część Wiedźmina.

Geralt z Rivii, na uginającą się od nagród półkę, dorzuci jeszcze Steam Awards 2018, którą zdobył w kategorii “Najlepsze otoczenie”, zaś studio CD Projekt RED objęło zaszczytne miano “Najlepszego producenta”. I jeśli zastanawiasz się jakim cudem nagrody zebrała produkcja wydana w 2015 roku, zwróć uwagę na fakt, że trofea nie obejmują produkcji wydanych jedynie rok temu. Użytkownicy Steama podczas Zimowej Wyprzedaży mogli głosować na różne gry.

Kliknij i przeczytaj naszą nietypową recenzję Wiedźmina 3

Jakie jeszcze tytuły zyskały uznanie w oczach społeczności graczy? Odpowiedź na nie znajdziesz poniżej, choć nie do końca możesz się z tym zgadzać…

Gra roku: PlayerUnknown’s Battlegrounds
Najlepszy producent: CD Projekt Red
Najlepsze otoczenie: Wiedźmin 3: Dziki Gon
Najlepsza historia alternatywna: Assassin’s Creed Odyssey
Owoc miłości: Grand Theft Auto V
Razem raźniej: Rainbow Six Siege
Gra VR roku: The Elder Scrolls V: Skyrim VR
Najlepsza zabawa z maszyną: Rocket League

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.