darksiders

Fani serii Darksiders mogą zacierać ręce, bo raczej pewne jest ujawnienie na targach E3 nowej odsłony znanej marki. Co jeszcze wiadomo o nowym projekcie?

Wiele wskazuje na to, że THQ Nordic podczas zbliżającej się imprezy E3 w Los Angeles zapowie dwie nowe produkcje. Jedną z nich ma być nowa wizja ukochanej serii i wszystko wskazuje na kolejną część Darksiders. Twórcy szykują odświeżenie uniwersum, co może być lekką niespodzianką, jednocześnie radując fanów znanych slasherów.

Strona E3 Coliseum wspomina o panelu Darksiders, który będzie miał miejsce 13 czerwca i potwierdza, że wydarzenie będzie poświęcone nowemu tytułowi. Nieoficjalna nazwa gry to Darksiders: Genesis, jednak na szczegóły musisz poczekać jeszcze kilkanaście dni. THQ Nordic już wcześniej wspominało o spełnionych finansowych oczekiwaniach związanych z Darksiders III, a marka wciąż pozostaje kluczowym IP wydawcy.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.