The Last of Us Part 2

Sporo się ostatnio mówi o ciężkiej pracy twórców gier, chociażby o procesie powstawania Red Dead Redemption 2. Są jednak studia, które nie tylko nie narzekają, ale wręcz chwalą sobie pracę nad konkretnym tytułem.

Jeden z twórców pracujących przy The Last of Us Part 2 przyznał, że nigdy nie był tak bardzo podekscytowany, jak przy tworzeniu kontynuacji przygód Ellie i Joela. Game designer z Naughty Dog, Asher Einhorn, twierdzi, że sequel pokaże wręcz nieprawdopodobny poziom!

Twórcy bez wątpienia mają wysoko postawioną poprzeczkę. Ich poprzednia produkcja przez wielu uważana jest za najlepszą pozycję w bibliotece tytułów dostępnych na PlayStation 3. Dlatego teraz muszą stworzyć coś naprawdę wyjątkowego. Jak sami podkreślają Sony, czyli wydawca tytułu, nie naciska, dzięki czemu mogą pracować bez niepotrzebnej presji czasu.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.