Robert Szmidt

Już za tydzień swoją premierę będzie miała “Otchłań”, autorstwa Roberta J. Szmidta. Z tej okazji pisarz zaprasza na wizytę we Wrocławiu, w którym rozegra się akcja książki.

Druga, po “Dzielnicy obiecanej” Pawła Majki, polska pozycja z Uniwersum Metro 2033 zapowiada się niezwykle smakowicie. Ostatnio podpytaliśmy autora o okładkę, a dzisiaj zapraszamy Cię do obejrzenia krótkiego materiału, którego głównym bohaterem jest wrocławski budynek Sky Tower.

Dowiedzieliśmy się ponadto się, że w “Otchłani” pojawią się również inne konstrukcje, znane mieszkańcom dawnej stolicy księstwa wrocławskiego.

Oprócz Sky Tower, w książce pojawią się bunkier na Strzegomskiej, Kampus Grunwaldzki, Most Pokoju oraz elektrociepłownia. Wspominam też o Ogrodzie Botanicznym. Nie powiem nic więcej, żeby nie spojlerować (śmiech). – Robert J. Szmidt, autor “Otchłani”

Jeśli chciałbyś spotkać się z Robertem J. Szmidtem, zapraszamy 26 sierpnia o godzinie 18:00 do wrocławskiego Empiku Renoma, znajdującego się przy ulicy Świdnickiej 40.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.