Death Stranding

Sam Lake z Remedy jest kolejnym szczęśliwcem, który widział w akcji Death Stranding. Twórca Alana Wake’a w samych superlatywach ocenił pokaz gry.

Ostatnio było głośno o wizycie Hideo Kojimy w studiu Guerrilla Games i oczarowanych twórcach Horizon: Zero Dawn pokazem Death Stranding. Holenderska ekipa nie była samotna, bo swoje niezwykle pozytywne wyrazy i opinie w stronę Hideo Kojimy kieruje Sam Lake ze studia Remedy Entertainment. Po zamieszczonym poście na Twitterze, także i on był tym wybrańcem, który miał okazję sprawdzić w akcji najnowszą grę Kojima Productions. Jakie miał wrażenia twórca nadchodzącego Control po obejrzeniu dema?

Podobnie jak ekipa z Holandii, tak też szef Remedy był pod ogromnym wrażeniem Death Stranding. Nazwał Japończyka swoją inspiracją, a po pokazie Death Stranding stwierdził, że gra ośmiela się przesuwać granice. Poza pochwałami nowej gry, Sam Lake zamieścił wspólne zdjęcie i szczycił się tym, że może nazywać Hideo Kojimę swoim przyjacielem.

Twórca Alana Wake’a to kolejna znana osoba zachwycająca się tym oczekiwanym tytułem ekskluzywnym na PlayStation 4 i wypada mieć tylko nadzieję, że twórcy już wkrótce pokażą fragment gry “zwykłym śmiertelnikom”.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.